Pakowaczka Speedpack

Automatyczna pakowaczka do jaj Speedpack 110 szybko, a jednocześnie bardzo ostrożnie ustawia i pakuje jajka na tacach 30-komórkowych. Jak sama nazwa wskazuje, ta pakowarka do jaj stołowych osiąga ogromną prędkość: 40,000 jaj na godzinę. Dzięki zwartej, ale otwartej budowie maszyny, można obserwować każde jajo na kolejnych etapach procesu pakowania. Można więc poświęcić więcej czasu na sprawdzenie jakości jaj.

Mądra inwestycja – Speedpack 110 zapewnia najlepszą na rynku wydajność w przeliczeniu na metr kwadratowy dostępnej powierzchni. Maszyny Prinzen wykonane są z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić najdłuższą żywotność. Ponadto, Speedpack 110 to atrakcyjna inwestycja w odniesieniu do niskich kosztów użytkowania i konserwacji.

Bezpieczeństwo jaj to priorytet – Na całym świecie pakowaczki Prinzen pakują ponad miliard jaj dziennie. Pakowaczka Speedpack posiada tylko trzy punkty przenoszenia jaj, co zapewnia optymalny proces pakowania. Im mniej takich punktów w procesie, tym lepiej.

Wspaniała, kompletna linia pakowania – Timeline, to idealnie zestrojona linia technologiczna do pakowania jaj stołowych na fermie; od taśmy do zbioru jaj aż po samą paletę. Przez połączenie pakowaczki Speedpack, układarki do tac PS4 Tray stacker i paletyzatora Pallet Loader, Prinzen zbudowałą linię pakującą z niedoścignioną prędkością 4 palet na godzinę.

Aby zaspokoić zapotrzebowanie na maszyny o większej wydajności, firma Prinzen stworzyła pakowaczkę Speedpack 220. Wydajność maszyny sięga 80,000 jaj na godzinę. Dostępnych jest wiele konfiguracji maszyny, aby można ją było dopasować do powierzchni dostępnej w pomieszczeniu do zbioru jaj. Dodatkowo możliwe jest automatyczne podawanie wytłaczanek na 30 jaj przez oba podajniki. Wysoki poziom automatyzacji i niezawodność to czynniki konieczne dla perfekcyjnego pakowania.

  • Zwarta budowa i modułowość poszczególnych jednostek;
  • Najlepszy na rynku współczynnik: wydajność vs. wymagana powierzchnia;
  • Zapewnia maksymalną wydajność procesu.
Wydajność właściwa
Speedpack 110 40,000 jaj/godz.
Speedpack 220 80,000 jaj/godz.

PDF